Psychologické a špeciálnopedagogické poradenstvo

PhDr. Miroslava Robinson

vedúci odbornej sekcie psychologického a špeciálnopedagogického poradenstva

Kľúčové aktivity v roku 2017:

• pripomienkovanie legislatívy
  • spolupráca pri premiére filmu Dancer za účasti svetového umelca Sergeia Polunina v Bratislave a jeho nekomerčnom premietaní pre školy na Slovensku
Prosíme o podpis a podporu, aby ste zajtra neprišli o školu

Máme 2 dni na to, aby sme do stredy 14. 10. 2020 nazbierali aspoň 500 podpisov pod HROMADNÚ PRIPOMIENKU, v ktorej žiadame vypustenie bodu 11 čl. I novely zákona č. 596/2003 Z.z. zo strany predkladateľa, pretože vytvára možnosť na politické ovplyvňovanie podoby siete škôl a školských zariadení.

Do 18. 9. 2020: Mapujeme rozmiestnenie a kapacitu MŠ v BSK, zapojte sa!

Pozývame zriaďovateľov a riaditeľov predškolských zariadení (bez ohľadu na to, či sú zaradení v Sieti školských zariadení) na území Bratislavského samosprávneho kraja, aby sa zapojili do prípravy tematického atlasu o Bratislave a okolí, ktorý pripravuje Katedra...

Kľúčové aktivity v roku 2017:

• pripomienkovanie legislatívy
  • pripomienkovanie dokumentu Učiace sa Slovensko