Spravodajca ASŠŠZS

Náš občasník o dianí v ASŠŠZS.

Prvé číslo Spravodajcu ASŠŠZS vyšlo v máji 2018. Jeho vznik bol iniciovaný množstvom aktivít, o ktorých sme potrebovali informovať nielen svojich členov, ale aj zriaďovateľov a riaditeľov všetkých neštátnych škôl a školských zariadení, ako aj partnerov, ktorí sa podieľajú na experimentálnom overovaní. Experimentálne overovanie bolo diskutovanou témou pripravovanej novely Školského zákona.

Spravodajca ASŠŠŽS 2/2018

Spravodajca ASŠŠŽS 1/2018

Prihláška na odber Spravodajcu ASŠŠZS

 

Ďakujeme za Váš záujem dostávať novinky z diania ASŠŠZS, ako aj súkromných škôl a školských zariadení Slovenska prostredníctvom mailovej komunikácie medzi prvými. V súvislosti so zmenami v nariadení o ochrane osobných údajov v EÚ (GDPR) musíme aj my prijať opatrenia, ktoré Vám zabezpečia lepšiu kontrolu nad spracovaním Vašich osobných údajov.

Asociácia súkromných škôl a školských zariadení Slovenska použije informácie, ktoré ste nám poskytli, na to, aby sme Vás informovali o novinkách v dianí ASŠŠZ, ako aj súkromných škôl a školských zariadení Slovenska a našich partnerov.
Prosíme, dajte nám súhlas použitím formy kontaktu, ktorá Vám najviac vyhovuje.

 

Odoslaním vyplneného formulára vyjadrujete súhlas s tým, že Vaše údaje môžeme spracovať v súlade s týmito podmienkami.

 

Svoje rozhodnutie môžete po registrácii kedykoľvek zmeniť kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ SA, ktoré nájdete v pätičke každej správy alebo priamo na adrese stella.hanzelova@sukromneskoly.sk.
S Vašimi údajmi budeme narábať s rešpektom a neposkytneme ich žiadnej tretej osobe.

Chcem dostávať informácie ASŠŠZS:

* povinné vyplnenie polí
Chcem dostávať informácie ako
Email Format

Pin It on Pinterest

Share This