VYHLÁSENIA A STANOVISKÁ

...zastupujeme záujmy súkromných škôl a školských zariadení

Správna rada ASŠŠZ formou verejných vyhlásení a stanovísk, ktoré poskytuje médiám a zverejňuje na tejto www, blogu, či na sociálnych sieťach prezentuje a presadzuje záujmy súkromných škôl a školských zariadení, ako aj ich zriaďovateľov, riaditeľov, rodičov, žiakov a pracovníkov súkromných škôl a školských zariadení.

VYHLÁSENIA

Pripomienky ASŠŠZ k nastaveniu financovania transformovaných školských zariadení výchovného poradenstva a prevencie

ASŠŠZ v MPK pripomienkovala Návrh zákona č. 597/2003 Z.z. o financovaní…, ktorého predmetom je nastavenie financovania a zberu údajov a doplnenie možnosti prideľovania finančných prostriedkov z kapitoly MŠVVaŠ SR pre školy a školské zariadenia, ktorých zriaďovateľom je regionálny úrad školskej správy, aj na nehnuteľnosti a dofinancovanie výdavkov financovaných z iných zdrojov ako je štátny rozpočet.

BEDEKER ZRIAĎOVATEĽA: Vydávanie rozhodnutí, na ktoré sa vzťahuje všeobecný predpis o správnom konaní

Webinár je reakciou na zmeny v školských zákonoch, ktoré postupne upravili predpisy vydávania rozhodnutí. Na základe podnetov a otázok v vydávaniu nových rozhodnutí v školách a školských zariadeniach, na ktoré sa vzťahuje všeobecný predpis o správnom konaní, Vás pozývame na webinár. Na ňom Vám doc. JUDr. Jozef Tekeli, PhD. v sprievode Mgr. art. Evy Ohraďanovej a Mgr. Daniela Masaroviča poskytne základné informácie, upozorní Vás na dôležité zmeny v legislatíve a tiež Vám odpovie na množstvo otázok.

ZODPOVEDNE VOČI BUDÚCNOSTI

Stretnutie členov, zasadnutie odborných sekcií a Valné zhromaždenie ASŠŠZ 2022 "Zodpovedne voči budúcnosti" bolo motto prvého veľkého stretnutia členov ASŠŠZ, ktoré sa uskutočnilo 5. - 6. mája 2022 v Grandhoteli Bellevue, Vysoké Tatry, po viac ako dvoch rokoch...

STANOVISKÁ

Neboli nájdené žiadne výsledky

Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.