Žilinský samosprávny kraj

Členovia Správnej rady za Žilinský kraj:

Ján Halač

člen

jan.halac@sukromneskoly.sk

Mgr. art. Eva Ohraďanová

členka

eva.ohradanova@sukromneskoly.sk

Zástupca súkromných škôl v Krajskej rade pre odborné vzdelávanie a prípravu:

Mgr. art. Eva Ohraďanová

členka

eva.ohradanova@sukromneskoly.sk

Aktuality zo Žilinského kraja

Najlepšie učiteľky/učitelia Slovenska sú aj medzi nami

Do 30. septembra 2019 aj Váš hlas zaváži pri rozhodovaní o Cene verejnosti pre najlepšieho Učiteľa Slovenska 2019.

AmCham pozýva na tréningy stredoškolských učiteľov, riaditeľov i kariérových poradcov

Špeciálny blok bezplatných tréningov a workshopov pre učiteľov, riaditeľov a kariérových poradcov zo stredných škôl pripravila Americká obchodná komora (AmCham) v rám 5. výročnej AmCham konferencie Business Service Center Forum. Prihláste sa.

Verme zmenám, ktoré nás posúvajú dopredu

Dnes vstupujeme do Nového školského roka 2019/2020, ktorý je pre naše deti, žiakov i nás všetkých rokom zmien.
Zmeny sa dotýkajú všetkých škôl – bez rozdielu zriaďovateľa a aj Asociácia pre Vás pripravuje novinky, ktoré by mali predstavovať spoluprácu na kvalitatívne vyššej úrovni.

Kľúčové aktivity v roku 2017:

• pripomienkovanie legislatívy
  • spolupráca pri premiére filmu Dancer za účasti svetového umelca Sergeia Polunina v Bratislave a jeho nekomerčnom premietaní pre školy na Slovensku
  • pripomienkovanie dokumentu Učiace sa Slovensko
  • spolupráca v kampani 8-ročných gymnázií Bratislavského kraja