TITULKA

ASŠZS: Pripomienka k návrhu VZN ŽSK: Neberme mladým ľuďom podporu vzdelávania

ASŠŠZS nesúhlasí s postojom Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK), ktorý sa v roku 2020 rozhodol rapídne znížiť dotácie pre mladých ľudí vo veku 25-30 na jazykové školy, či ZUŠ. Ten totiž mladým ľuďom nad 25 rokov navrhuje symbolické 1 € na žiaka/poslucháča na mesiac.

Aktuálne

M. Smreková v Trende aj o konflikte záujmov zriaďovateľov

Mária Smreková, členka Správnej rady ASŠŠZS a bývalá riaditeľka 1. súkromného gymnázia na Slovensku sa v súvislosti so zverejnením najvyšších počtov prvákov na SŠ vyjadrila aj o tom, že o súkromných školách v tomto prípade rozhoduje konkurencia.

M. Smreková v Trende aj o konflikte záujmov zriaďovateľov

Študenti nám pripomínajú Nežnú revolúciu

Veľké podujatie k 30. výročiu Nežnej revolúcie odštartujú 29. októbra 2019 v bratislavskej Starej tržnici a bývalom Véčku študenti 1. súkromného gymnázia v Bratislave, Gymnázia J. Hronca, Bilingválneho gymnázia C.S.Lewisa a LEAF Academy v Bratislave. Podujatie, ktoré...

Spýtajte sa:

Pridajte sa: