TITULKA

Mimoriadne Valné zhromaždenie ASŠŠZS: Vykročili sme po novom

Schválenie novej podoby Stanov ASŠŠZS, dovolenie členov Správnej rady ASŠŠZS a predstavenie nového tímového fungovania ASŠŠZS sú tri kľúčové zmeny, ktoré odhlasovali členovia Asociácie na mimoriadnom Valnom zhromaždení 16. októbra 2019 v Liptovskom Mikuláši..

Aktuálne

Mimoriadne Valné zhromaždenie ASŠŠZS: Vykročili sme po novom

Konferencia To dá rozum: Analýza zistení o stave školstva na Slovensku

Pomenovanie situácie v školstve na Slovensku a identifikovanie kľúčových problémov školstva, ich príčin, súvislostí a dopadov bolo cieľom konferencie To dá rozum, ktorá sa uskutočnila 3.-4. októbra 2019 v Bratislave a informácie nám z nej priniesla RNDr. Mária Smreková, členka SR ASŠŠZS.

Konferencia To dá rozum: Analýza zistení o stave školstva na Slovensku

Učiteľ Slovenska 2019

Učiteľ Slovenska 2019: Ocenenými sú učitelia, ale víťazmi všetky deti, ktoré prejdú ich opaterou. Dnes večer sme držali palce PaedDr. Jane Kramárovej a RNDr. Dagmar Môťovskej, zástupkyniam sektora súkromného školstva. Hoci oceneným Učiteľom roka sa stal Peter Pallo...

Spýtajte sa:

Pridajte sa: