TITULKA

Webinár ASŠŠZS a ZKŠS: Riaditeľ ako líder zmeny

Webinár pre riaditeľov a zriaďovateľov cirkevných a súkromných škôl a školských zariadení, ktorý spoločne organizuje ASŠŠZS a Združenie katolíckych škôl Slovenska: Chceme riaditeľom a zriaďovateľom z inej perspektívy ukázať ich líderské možnosti a príležitosti zúročenia skúseností získaných počas mimoriadnej situácie spôsobenej COVID-19, ukázať im, ako sa s nimi dá pracovať aj po návrate do školského prostredia.

Aktuálne

BEDEKER ZRIAĎOVATEĽA: Manažérske impulzy

Ak ste zriaďovateľom/riaditeľom súkromnej školy alebo školského zariadenia, úspech celého kolektívu je priamo úmerný Vašim líderským schopnostiam a manažérskym zručnostiam. Zdokonaľte si ich už počas tohto leta v tréningovom programe s Petrom Urbancom (z webinára Riaditeľ ako líder zmeny), ktorý Vám prinášame s výraznou zľavou. Potrebujete prístup na internet (nie stále), čas pre svoj rozvoj a chuť na sebe pracovať.

Médiá: E. Ohraďanová pre TV JOJ o bezpečnosti detí po vrútockej tragédii

Po útoku na základnej škole vo Vrútkach dňa 11.6.2020 sa politici a najvyšší predstavitelia školských združení, škôl i príslušných úradov začali intenzívnejšie venovať téme bezpečnosti na školách. V tejto súvislosti redaktorka TV JOJ Miroslava Štrbáková Urbanovičová oslovila aj ASŠŠZS:

Vrútocká tragédia: Vyjadrujeme hlbokú sústrasť

Eva Ohraďanová, štatutárna zástupkyňa ASŠŠZS: Veľmi sa nás dotkla tragédia, ktorá sa odohrala v jednej z vrútockých škôl. Mimoriadne oceňujeme a vážime si odvahu zástupcu riaditeľa, ktorý neváhal postaviť sa na ochranu detí aj za cenu vlastného života.

Webinár ASŠŠZS a ZKŠS: Riaditeľ ako líder zmeny

DOTAZNÍK 2020: uzávierka odpovedí predĺžená do 8.5.2020 (vrátane)

Na základe skúseností prvých 300 odpovedí vyzývame aj ďalších, aby sa do piatka – 8. mája 2020 (vrátane) zapojili do doteraz najväčšieho mapovania fungovania neštátnych škôl a školských zariadení na Slovensku, a to nielen v období mimoriadnej situácie spôsobenej pandémiou COVID-19.

Spýtajte sa:

Pridajte sa:

Chcem byť členom

Týždeň v školstve:

Skutočne Dobrá škola:

Odporúčame:

Podporujeme:

EDUbulletin 2020/jún

Formatívne (slovné) hodnotenie na základnej škole

Slovné hodnotenie na strednej škole

Call centrum MŠVVaŠ SR

www.ucimenadialku.sk – web MŠVVaŠ SR