Pracujete v školstve a chýbajú Vám manažérske zručnosti? Prihláste sa do nového ročníka Akadémie pre riaditeľov základných a stredných škôl. Registrácia sa končí 31. mája 2019.

Akadémia riaditeľov, ktorú organizuje spoločnosť Profesia,  spája riaditeľov základných a stredných škôl s odborníkmi z firiem, neziskového sektora aj inovatívnych škôl, aby im sprostredkovala kvalitné vzdelávanie v starostlivosti o ľudské zdroje školy. Vybraní uchádzači v bezplatnom doplnkovom kurze absolvujú tri vzdelávacie moduly manažérskych zručností zamerané na prax v kontexte školstva.

Podrobnejšie informácie získate na adrese edujobs.sk.

S Annou Podlesnou, manažérkou Akadémie pre riaditeľov, sa naši členovia mali možnosť stretnúť aj počas Slávnostnej konferencie pri príležitosti 25. výročia založenia ASŠŠZS.

Titulná fotografia: členovia ASŠŠZS v diskusii s manažérkou Annou Podlesnou v stánku Akadémie riaditeľov na Slávnostnej konferencii pri príležitosti 25. výročia založenia ASŠŠZS, autor: Adam Kováč