ONLINE KNIŽNICA

...prinášame poznanie - užitočná literatúra, ktorú nosíte stále so sebou. Ak si sem chcete uložiť / zároveň zdieľať literatúru, využite náš formulár. Pomôžete tak aj ostatným. Ďakujeme.

Online knižnica ASŠŠZ

V online knižnici ASŠŠZ postupne zhromažďujeme voľne dostupné online zdroje – publikácie a multimediálne súbory, ktoré sú zaujímavé predovšetkým pre zriaďovateľov a riaditeľov súkromných škôl a školských zariadení.

Pridajte sa k nám…

Ak máte na Vašich stránkach zverejnenú publikáciu, video alebo iné súbory (infografiky, infolisty a pod.), o ktorých ste presvedčení, že by mohli byť inšpiráciou aj pre ostatných, pošlite nám prelinkovanie alebo súbor, ktorý navrhujete pridať do našej knižnice.

Kontaktné údaje

Ak si s nami chcete dohodnúť stretnutie, prosím, dohodnite si stretnutie s nami mailom alebo telefonicky. Vieme sa s Vami dohodnúť aj na online stretnutí na platforme WEBEX.

Sídlo a korešpondenčná adresa: ASŠŠZ, SNP 251/33, 033 01 Liptovský Hrádok

Telefón: +421 948 215 854