Asociácia

Asociácia pracovníkov súkromných škôl a školských zariadení Slovenska

Asociácia pracovníkov súkromných škôl a školských zariadení Slovenska (ASŠŠZS) je nepolitická nezávislá nezisková organizácia, ktorá chráni a obhajuje rovnoprávne postavenie súkromných škôl ako legitímnu súčasť vzdelávacej sústavy na Slovensku.

Kontaktný formulár

Z aktivít ASŠŠZS

M. Smreková v Trende aj o konflikte záujmov zriaďovateľov

Mária Smreková, členka Správnej rady ASŠŠZS a bývalá riaditeľka 1. súkromného gymnázia na Slovensku sa v súvislosti so zverejnením najvyšších počtov prvákov na SŠ vyjadrila aj o tom, že o súkromných školách v tomto prípade rozhoduje konkurencia.

Študenti nám pripomínajú Nežnú revolúciu

Veľké podujatie k 30. výročiu Nežnej revolúcie odštartujú 29. októbra 2019 v bratislavskej Starej tržnici a bývalom Véčku študenti 1. súkromného gymnázia v Bratislave, Gymnázia J. Hronca, Bilingválneho gymnázia C.S.Lewisa a LEAF Academy v Bratislave. Podujatie, ktoré...

Vstup pre členov ASŠŠZS

Posledné Tweety