Asociácia

Asociácia súkromných škôl a školských zariadení Slovenska

Asociácia pracovníkov súkromných škôl a školských zariadení Slovenska (ASŠŠZS) je nepolitická nezávislá nezisková organizácia, ktorá chráni a obhajuje rovnoprávne postavenie súkromných škôl ako legitímnu súčasť vzdelávacej sústavy na Slovensku.

Kontaktný formulár

Staňte sa členom

Spájame úsilie súkromných škôl a zariadení, pretože spolu sme silnejší.

Podporte nás

Ponúkame Vám rôzne možnosti obojstranne prospešnej spolupráce.

Odoberajte EDUbulletin

Skladáme dôležité informácie z prvej ruky do Vašej emailovej schránky.

Pridajte sa k nám:

Týždeň v školstve:

Odporúčame:

Z aktivít ASŠŠZS

Správna rada ASŠŠZS: Vyhlasujeme #skolyzaklimu

„Sme presvedčení, že pedagógovia majú nielen vyučovať o hroziacich klimatických zmenách, ale byť svojim žiakom a študentom príkladom,“ píše sa vo Vyhlásení Správnej rady ASŠŠZS k protestom naplánovaným na piatok – 20.9.2019, kedy sa pripravujú protestné pochody vo viac ako 160 krajinách sveta.

Verme zmenám, ktoré nás posúvajú dopredu

Dnes vstupujeme do Nového školského roka 2019/2020, ktorý je pre naše deti, žiakov i nás všetkých rokom zmien.
Zmeny sa dotýkajú všetkých škôl – bez rozdielu zriaďovateľa a aj Asociácia pre Vás pripravuje novinky, ktoré by mali predstavovať spoluprácu na kvalitatívne vyššej úrovni.

Na zasadnutí správnej rady vrcholia prípravy Valného zhromaždenia

Revízia Stanov ASŠŠZS je jedna z kľúčových úloh, ktorej sa členovia Správnej rady ASŠŠZS venovali v letných mesiacoch. Práca bola rozdelená na 3 etapy tak, aby bola ukončená ešte pred Valným zhromaždením. Na zasadnutí členov Správnej rady 29.8.2019 v Liptovskom...

Zaznamenajte si: zmeny v ASŠŠZS

ZMENY VO VEDENÍ, NOVÁ ADRESA aj KONTAKTNÉ TELEFÓNNE ČÍSLO ASŠŠZS