Dnes bol spustený predaj vstupeniek na popoludňajšie predstavenie Dancer so Sergeiom Poluninom aj pre individuálnych záujemcov – žiakov a študentov, prípadne učiteľov.

Využite jedinečnú šancu za jedinečnú sumu. Podmienkou je preukázanie sa platným preukazom/dokladom o štúdiu. Vstupenky si jednotlivci môžu kúpiť výhradne v pokladnici novej budovy SND, pre školy a školské zariadenia platí ponuka zakúpenia a rezervovania lístkov formou objednávky, v súčasnosti už bez prednostného práva.

Sergei Polunin patrí v súčasnosti k najvýraznejším osobnostiam svetovej baletnej scény. „James Dean baletu“, ako ho často označuje kritika, má tiež prívlastok „najtalentovanejší baletný tanečník svojej generácie“, prirovnávaný k legendárnemu Michailovi Baryšnikovovi. Ukrajinský tanečník – dnes najmladší sólista v histórii Kráľovského baletu v Londýne – sa z najprestížnejších divadiel dostal až na filmové plátno vďaka producentke Gabrielle Tana a americkému režisérovi Stevenovi Cantorovi. Oceňovaný film DANCER jedinečným spôsobom podáva obraz výnimočného umelca.

Asociácia súkromných škôl a školských zariadení Slovenska v spolupráci s MILOSH Limited, PAVLEYE production a Baletom SND prináša aj deťom a mladým ľuďom jedinečnú príležitosť stretnúť tohto legendárneho tanečníka naživo.

Srdečne Vás všetkých pozývame (školy a školské zariadenia, ako aj jednotlivo žiaci a študenti), na predstavenie, ktoré sa skladá zo životopisného fimu Dancer a malej besedy so Sergeiom Poluninom:

Kde a kedy:

Nová budova SND, Pribinova 17, 819 01 Bratislava
streda 27. september 2017 14.00-16.00 h

Cena vstupenky (žiak/študent/sprevádzajúci pedagóg): 10 € (môžete využiť aj kultúrne poukazy)

• Vstupenky pre školy/školské zariadenia/občianske združenia…:
    predpredaj výhradne v pokladnici novej budovy SND (treba predložiť doklad o štúdiu/preukaz študenta/pedagóga)

Program:

• 13.45 h: obsadzovanie miest
  • 14.00 h: začiatok premietania
  • 15.30 h: začiatok besedy so Sergeiom Poluninom (písomné i ústne otázky)
  • cca 16.00 h: záver