T. Sedláček: Cieľom študentov je hádať sa so mnou

Written by ASŠŠZ

9. januára 2021

Zamyslenie populárneho českého ekonóma a vysokoškolského pedagóga nad spôsobom učenia, súčasnými trendami vo vzdelávaní a o celoživotnom vzdelávaní.

Myslím si, že to by mala byť rola vzdelávania všeobecne: vziať skutočne každého, kto má sebamenší záujem, a učiť tak zaujímavým spôsobom, že to i z blbého človeka urobí šikovného človeka.

Tomáš Sedláček

je český ekonóm a vysokoškolský pedagóg, kotrý mal už ako žiak a študent neikoľkoročné skúsenosti so vzdelávaním v zahraničí (Dánsko, Fínsko, USA).

Do Vašej pozornosti:

ASŠŠZ na udeľovaní štátnych vyznamenaní

Ako na Nový rok, tak po celý rok – 1. januára 2023 sa Eva Ohraďanová, prezidentka ASŠŠZ spolu s Danielom Masarovičom, prezidentom Združenia katolíckych škôl Slovenska, ocitli v spoločnosti skvelých ľudí – na Slávnostnej ceremónii udeľovania štátnych vyznamenaní pri príležitosti 30. výročia vzniku Slovenskej republiky.

Ďalšie príspevky zo sekcie