Špeciálne projekty

Špeciálne projekty sú jednorázové krátkodobé alebo dlhodobé aktivity Asociácie:

• autorské aktivity Asociácie pripravované samostatne alebo s partnermi
  • aktivity iných subjektov (napr. kampane), do ktorých Asociácia vstupuje na základe rozhodnutie členov/správnej rady.

Kľúčové aktivity v roku 2017:

• Projekt Polunin (autorský projekt ASŠŠZS v spolupráci s MILOSH Limited, PAVLEYE production a Baletom SND)
  • Kampaň za Slobodu v písaní (výzva Cirkevnej základnej školy Narnia v Bratislave)

Viac informácií v príspevkoch

M. Smreková v Trende aj o konflikte záujmov zriaďovateľov

Mária Smreková, členka Správnej rady ASŠŠZS a bývalá riaditeľka 1. súkromného gymnázia na Slovensku sa v súvislosti so zverejnením najvyšších počtov prvákov na SŠ vyjadrila aj o tom, že o súkromných školách v tomto prípade rozhoduje konkurencia.

Študenti nám pripomínajú Nežnú revolúciu

Veľké podujatie k 30. výročiu Nežnej revolúcie odštartujú 29. októbra 2019 v bratislavskej Starej tržnici a bývalom Véčku študenti 1. súkromného gymnázia v Bratislave, Gymnázia J. Hronca, Bilingválneho gymnázia C.S.Lewisa a LEAF Academy v Bratislave. Podujatie, ktoré...

Vstup pre členov ASŠŠZS

Posledné Tweety