Špeciálne projekty

Špeciálne projekty sú jednorázové krátkodobé alebo dlhodobé aktivity Asociácie:

• autorské aktivity Asociácie pripravované samostatne alebo s partnermi
  • aktivity iných subjektov (napr. kampane), do ktorých Asociácia vstupuje na základe rozhodnutie členov/správnej rady.

Kľúčové aktivity v roku 2017:

• Projekt Polunin (autorský projekt ASŠŠZS v spolupráci s MILOSH Limited, PAVLEYE production a Baletom SND)
  • Kampaň za Slobodu v písaní (výzva Cirkevnej základnej školy Narnia v Bratislave)

Viac informácií v príspevkoch

Správna rada ASŠŠZS: Vyhlasujeme #skolyzaklimu

„Sme presvedčení, že pedagógovia majú nielen vyučovať o hroziacich klimatických zmenách, ale byť svojim žiakom a študentom príkladom,“ píše sa vo Vyhlásení Správnej rady ASŠŠZS k protestom naplánovaným na piatok – 20.9.2019, kedy sa pripravujú protestné pochody vo viac ako 160 krajinách sveta.

Verme zmenám, ktoré nás posúvajú dopredu

Dnes vstupujeme do Nového školského roka 2019/2020, ktorý je pre naše deti, žiakov i nás všetkých rokom zmien.
Zmeny sa dotýkajú všetkých škôl – bez rozdielu zriaďovateľa a aj Asociácia pre Vás pripravuje novinky, ktoré by mali predstavovať spoluprácu na kvalitatívne vyššej úrovni.

Na zasadnutí správnej rady vrcholia prípravy Valného zhromaždenia

Revízia Stanov ASŠŠZS je jedna z kľúčových úloh, ktorej sa členovia Správnej rady ASŠŠZS venovali v letných mesiacoch. Práca bola rozdelená na 3 etapy tak, aby bola ukončená ešte pred Valným zhromaždením. Na zasadnutí členov Správnej rady 29.8.2019 v Liptovskom...

Zaznamenajte si: zmeny v ASŠŠZS

ZMENY VO VEDENÍ, NOVÁ ADRESA aj KONTAKTNÉ TELEFÓNNE ČÍSLO ASŠŠZS