Vzdelávanie

Vzdelávacie aktivity

Vzdelávacie aktivity sú jedným zo základných pilierov aktivít Asociácie. Venujeme sa nielen legislatívnym, ale aj odborným otázkam, zdieľaniu príkladov dobrej praxe. Školiteľmi sú odborníci z jednotlivých súkromných škôl, školských zariadení, ale aj z Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Témy vyberáme na podnet svojich členov alebo vyplývajú z aktuálneho diania v spoločnosti.

V súčasnosti v spolupráci s našimi partnermi máte možnosť konzultácií a poradenstva v oblasti legislatívy a daňového poradenstva online – priamo na portále ServisMVO.  Ak máte podnet, riešite problém, hľadáte odpoveď na otázku, ktorú riešia aj iné súkromné školy alebo zariadenia, obráťte sa na vedúceho príslušnej sekcie, regionálneho zástupcu – člena správnej rady alebo napíšte priamo nám.

Viac informácií v príspevkoch

M. Smreková v Trende aj o konflikte záujmov zriaďovateľov

Mária Smreková, členka Správnej rady ASŠŠZS a bývalá riaditeľka 1. súkromného gymnázia na Slovensku sa v súvislosti so zverejnením najvyšších počtov prvákov na SŠ vyjadrila aj o tom, že o súkromných školách v tomto prípade rozhoduje konkurencia.

Študenti nám pripomínajú Nežnú revolúciu

Veľké podujatie k 30. výročiu Nežnej revolúcie odštartujú 29. októbra 2019 v bratislavskej Starej tržnici a bývalom Véčku študenti 1. súkromného gymnázia v Bratislave, Gymnázia J. Hronca, Bilingválneho gymnázia C.S.Lewisa a LEAF Academy v Bratislave. Podujatie, ktoré...

Vstup pre členov ASŠŠZS

Posledné Tweety