Vzdelávanie

Vzdelávacie aktivity

Vzdelávacie aktivity sú jedným zo základných pilierov aktivít Asociácie. Venujeme sa nielen legislatívnym, ale aj odborným otázkam, zdieľaniu príkladov dobrej praxe. Školiteľmi sú odborníci z jednotlivých súkromných škôl, školských zariadení, ale aj z Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Témy vyberáme na podnet svojich členov alebo vyplývajú z aktuálneho diania v spoločnosti.

V súčasnosti v spolupráci s našimi partnermi máte možnosť konzultácií a poradenstva v oblasti legislatívy a daňového poradenstva online – priamo na portále ServisMVO.  Ak máte podnet, riešite problém, hľadáte odpoveď na otázku, ktorú riešia aj iné súkromné školy alebo zariadenia, obráťte sa na vedúceho príslušnej sekcie, regionálneho zástupcu – člena správnej rady alebo napíšte priamo nám.

Viac informácií v príspevkoch

Správna rada ASŠŠZS: Vyhlasujeme #skolyzaklimu

„Sme presvedčení, že pedagógovia majú nielen vyučovať o hroziacich klimatických zmenách, ale byť svojim žiakom a študentom príkladom,“ píše sa vo Vyhlásení Správnej rady ASŠŠZS k protestom naplánovaným na piatok – 20.9.2019, kedy sa pripravujú protestné pochody vo viac ako 160 krajinách sveta.

Verme zmenám, ktoré nás posúvajú dopredu

Dnes vstupujeme do Nového školského roka 2019/2020, ktorý je pre naše deti, žiakov i nás všetkých rokom zmien.
Zmeny sa dotýkajú všetkých škôl – bez rozdielu zriaďovateľa a aj Asociácia pre Vás pripravuje novinky, ktoré by mali predstavovať spoluprácu na kvalitatívne vyššej úrovni.

Na zasadnutí správnej rady vrcholia prípravy Valného zhromaždenia

Revízia Stanov ASŠŠZS je jedna z kľúčových úloh, ktorej sa členovia Správnej rady ASŠŠZS venovali v letných mesiacoch. Práca bola rozdelená na 3 etapy tak, aby bola ukončená ešte pred Valným zhromaždením. Na zasadnutí členov Správnej rady 29.8.2019 v Liptovskom...

Zaznamenajte si: zmeny v ASŠŠZS

ZMENY VO VEDENÍ, NOVÁ ADRESA aj KONTAKTNÉ TELEFÓNNE ČÍSLO ASŠŠZS