BEDEKER ZRIAĎOVATEĽA: Ako viesť tím v nestabilných podmienkach?

utorok 1. september 2020 o 19.00| online motivačný webinár pre zriaďovateľov a riaditeľov súkromných škôl a školských zariadení

Venujte si v predvečer začiatku nového školského roka 1 hodinu pre seba v podobe účasti na motivačnom webinári s medzinárodným trénerom manažérskych zručností P. Urbancom. Náš partner vo vzdelávaní Vám po letnom tréningovom kurze ponúkne svoje rady a skúsenosti, aby ste odhodlane a presvedčivo naštartovali svoj kolektív v nových – nestabilných podmienkach.

Webinár je určený ako darček výhradne zriaďovateľom a riaditeľom. Poskytujeme ho bezplatne, potrebná je registrácia.

VIAC O WEBINÁRI

Peter Urbanec, medzinárodný kouč a lektor Vás spolu s Evou Ohraďanovou, štatutárnou zástupkyňou pozývajú stráviť podvečernú hodinu symbolicky pred začiatkom školského roka v družnom rozhovore, ako naštartovať kolektív, ktorý sa schádza v neistých podmienkach spôsobených mimoriadnou situáciou spôsobenou so zhoršovaním sa pandémie COVID-19.

Dátum a čas:

utorok 1. september 2020 od 19.00 h

Linka na webinár:

pošleme ju najneskôr 24 hodín pred podujatím na mail zaregistrovaným záujemcom

ÚČASŤ

Webinár Vám poskytujeme ako darček pri splnení podmienky:

• ste člen/čakateľ ASŠŠZS (s uhradeným členským príspevkom na rok 2020) alebo
  • ste nečlen – zriaďovateľ/riaditeľ súkromnej školy alebo školského zariadenia
  • na webinár ste sa zaregistrovali

Linka na webinár

Linka na webinár Vám príde v priebehu pondelka/utorka z mailovej adresy peter@impulzy.cz:

Sprevádza Vás

Ing. Peter Urbanec

Peter Urbanec

lektor, kouč, tréner manažérskych zručností, zakladateľ a majiteľ konzultantskej spoločnosti Garnet Peers, s.r.o. a spoločnosti S radostí k úspechu, s.r.o. sa už viac ako 25 rokov špecializuje na témy obchod, manažment a osobný rozvoj ľudí. Jeho konzultantské aktivity siahajú až na ázijský kontinent. Petrove tréningy sú praktické a ľudské. Je autorom najpredávanejších online tréningov na témy manažment, obchod, vyjednávanie a motivácia.  Veľa osobností sa vyjadrilo, že Peter Urbanec je jeden z najinšpiratívnejších ľudí Slovenska a Čiech.

Jeho výnimočnosť spočíva v schopnosti priviesť ľudí k zamysleniu. Dokáže ľudí motivovať, aby v sebe objavili vnútornú silu a využívali svoj vlastný potenciál.

Ak ste sa doteraz s Petrom Urbancom nestretli na našom májovom webinári Riaditeľ ako líder zmeny, tak Vám ako ochutnávku ponúkame jedno z jeho motivačných videí.

Ak ste zriaďovateľom/riaditeľom súkromnej školy alebo školského zariadenia, úspech celého kolektívu je priamo úmerný Vašim líderským schopnostiam a manažérskym zručnostiam.

Zdokonaľte si ich už počas tohto leta v tréningovom programe s Petrom Urbancom (z webinára Riaditeľ ako líder zmeny), ktorý Vám prinášame s výraznou zľavouaž do 15. septembra 2020.

Potrebujete prístup na internet (nie stále), čas pre svoj rozvoj a chuť na sebe pracovať.

Náš partner

Prázdninový tréningový program Manažérske impulzy Vám ponúkame v spolupráci s medzinárodným koučom Petrom Urbancom a jeho konzultantskou spoločnosťou GARNET PEERS:

Náš biznis je vzdelávať podnikateľov a manažérov na celom svete. Naša radosť je podeliť sa so skúsenosťami aj s Vami všetkými, ktorí vzdelávate ďalšie generácie Slovenska.

BEDEKER ZRIAĎOVATEĽA

je vzdelávací program, ktorý ASŠŠZS naštartovala v roku 2020 s cieľom prinášať svojim členom nové znalosti a zručnosti potrebné pre lídrov v oblasti školstva a vzdelávania.

V rámci programu sa už uskutočnili podujatia:

• Riaditeľ ako líder zmeny (spoločný webinár so ZKŠŠ) – máj 2020
  • Čo treba vedieť o VZN (webinár) – jún 2020
  • Manažérske impulzy – júl-august 2020 | online prázdninový tréningový program pre zriaďovateľov a riaditeľov súkromných škôl a školských zariadení