BEDEKER ZRIAĎOVATEĽA: Ako viesť tím v nestabilných podmienkach? (videozáznam)

online motivačný webinár pre zriaďovateľov a riaditeľov súkromných škôl a školských zariadení - 1. 9. 2020

Záznam webinára

V predvečer začiatku nového školského roka Vás štatutárna zástupkyňa Eva Ohraďanová a medzinárodný tréner manažérskych zručností P. Urbanec privítali na motivačnom webinári. Náš partner vo vzdelávaní Vám po letnom tréningovom kurze ponúkol svoje rady a skúsenosti, aby ste odhodlane a presvedčivo naštartovali svoj kolektív v nových – nestabilných podmienkach.

Súhrn základných pravidiel

V školskom roku 2020/2021 vstupujeme do školy/školského zariadenia v situácii, ktorá sa môže meniť zo dňa na deň. Je na zriaďovateľoch a riaditeľoch, ako škola situáciu zvládne, a preto Vám odporúčame, aby ste si osvojili niekoľko základných pravidiel:

• Nebojme sa toho, čo prichádza, aj keď je to nestabilné.
  • Zvládajme to tímovo (hľadajme riešenia v brainstormingu a zisťujme, ako sa cítia ostatní).
  • Robme veci s plným nasadením (na 10-tku). Buďme sebaistí a vyrovnaní. Naši kolegovia a žiaci to z nás vycítia.
  • Nebojme sa robiť chyby.
  • Usmievajme sa poza rúško a využívajme viac slová.
Ing. Peter Urbanec

Peter Urbanec

lektor, kouč, tréner manažérskych zručností, zakladateľ a majiteľ konzultantskej spoločnosti Garnet Peers, s.r.o. a spoločnosti S radostí k úspechu, s.r.o. sa už viac ako 25 rokov špecializuje na témy obchod, manažment a osobný rozvoj ľudí. Jeho konzultantské aktivity siahajú až na ázijský kontinent. Petrove tréningy sú praktické a ľudské. Je autorom najpredávanejších online tréningov na témy manažment, obchod, vyjednávanie a motivácia.  Veľa osobností sa vyjadrilo, že Peter Urbanec je jeden z najinšpiratívnejších ľudí Slovenska a Čiech. Jeho výnimočnosť spočíva v schopnosti priviesť ľudí k zamysleniu. Dokáže ľudí motivovať, aby v sebe objavili vnútornú silu a využívali svoj vlastný potenciál.

Ak ste sa doteraz s Petrom Urbancom nestretli na našom májovom webinári Riaditeľ ako líder zmeny, tak Vám ako ochutnávku ponúkame jedno z jeho motivačných videí.

Ak ste zriaďovateľom/riaditeľom súkromnej školy alebo školského zariadenia, úspech celého kolektívu je priamo úmerný Vašim líderským schopnostiam a manažérskym zručnostiam.

Zdokonaľte si ich už počas tohto leta v tréningovom programe s Petrom Urbancom (z webinára Riaditeľ ako líder zmeny), ktorý Vám prinášame s výraznou zľavouaž do 15. septembra 2020.

Potrebujete prístup na internet (nie stále), čas pre svoj rozvoj a chuť na sebe pracovať.

Náš partner

Prázdninový tréningový program Manažérske impulzy Vám ponúkame v spolupráci s medzinárodným koučom Petrom Urbancom a jeho konzultantskou spoločnosťou GARNET PEERS:

Náš biznis je vzdelávať podnikateľov a manažérov na celom svete. Naša radosť je podeliť sa so skúsenosťami aj s Vami všetkými, ktorí vzdelávate ďalšie generácie Slovenska.

BEDEKER ZRIAĎOVATEĽA

je vzdelávací program, ktorý ASŠŠZS naštartovala v roku 2020 s cieľom prinášať svojim členom nové znalosti a zručnosti potrebné pre lídrov v oblasti školstva a vzdelávania.

V rámci programu sa už uskutočnili podujatia:

• Riaditeľ ako líder zmeny (spoločný webinár so ZKŠŠ) – máj 2020
  • Čo treba vedieť o VZN (webinár) – jún 2020
  • Manažérske impulzy – júl-august 2020 | online prázdninový tréningový program pre zriaďovateľov a riaditeľov súkromných škôl a školských zariadení – prihlásiť sa môžete do 15. septembra 2022
  • Ako viesť tím v nestabilných podmienkach – september 2020