Tuli, s.r.o.

Základné informácie

Slovenskú značku Tuli pravdepodobne poznáte vďaka Tuli sedacím vakom, ale ako značka sa neustále posúvame a rozširujeme svoje portfólio produktov. V spolupráci s dizajnérom sme vyvinuli kolekciu nábytku Tuli Space určenú nielen pre moderné, pracovné, ale aj pre školské priestory. Poďte spolu s TuliSpace urobiť aj vaše priestory atraktívnejšie a funkčnejšie, ukázať žiakom, ako môžu vyzerať moderné priestory v škole, ktorú navštevujú a pripraviť ich tak na pracovnú budúcnosť v moderných kanceláriách.

Kde viete výrobky TuliSpace umiestniť?

• nízke sedenie je vhodné do priestorov školských chodieb, čakacích zón napr. aj v centrách poradenstva a prevencie, k školskému bufetu
  • zostava kresielok a pevného stola je ideálna na stretnutia a prácu v zborovni
  • komfortné ergonomické sedenie v kombinácii akustických paravánov, taburetov, kresiel a gaučov je vhodné do zborovne, riaditeľne, ale aj na chodbu pre vytvorenie relax zón pre žiakov

Nábytok je ergonomicky navrhnutý, veľmi ľahký, umožňuje jednoduchú manipuláciu a vďaka bohatej ponuke vám vieme navrhnúť to správne riešenie s ohľadom na priestor a jeho využitie. Tieto produkty už využívajú viaceré školy, kde sa nábytok teší veľkej obľube u žiakov a personálu.

Na konferencii Vám predstaví

Na konferencii si môžete vyskúšať  niektoré z ponúkaných produktov, porozprávať sa o možnostiach zariadenia priestorov a vypracovania projektu. Na projekty dohodnuté v rámci konferenciu spoločnosť ponúka 15% zľavu na nákup produktov.

Samuel Moravčík, SENIOR BUSINESS DEVELOPER
samuel.moravcik@tuli.sk

Tuli.sk, s.r.o.
Nádražná 39,
900 28 Ivanka pri Dunaji

Kde & kedy

• Kútik vystavovateľov je pre Vás k dispozícii v priestoroch, kde sa koná konferencia (po vstúpení do foyera hneď prvá miestnosť vpravo).
  • Je zaujímavou alternatívou pre všetkých, ktorí sa nezúčastnia na Valnom zhromaždení ASŠŠZ, bude k dispozícii aj počas prestávok.
  • Bude k dispozícii len v pondelok (27. 3. 2023) v čase od 11. 00 do 19. 00 h
  • Kontakty na všetkých vystavovateľov nájdete na tejto stránke aj po skončení konferencie.
  • Očakávame Vašu spätnú väzbu, aby sme vedeli, či s podobnou ponukou môžeme prísť aj o rok.

Email organizátora

info@sukromneskoly.sk

Stella Hanzelová

Miesto konania

Wellness Hotel Chopok ****

Demänovská dolina 20, Liptovský Mikuláš

Recepcia hotela

recepcia@hotelchopok.sk
Tel.: 00421 / 911 / 611 386
Tel.: 00421 / 917 / 394 510
Tel.: 00421 / 44 / 559 14 88

GPS súradnice

Decimal Degrees: N: 49.019817 E: 19.576896
Degrees, Minutes, Seconds 49°01´11.34″ N 19°34´36.83″ E
Degrees, Decimal Minutes 49°1.189´N 19°34.614´E
Universal Transverse Mercator 34U 395953.37 m E 5430634.33 m N

REGISTRUJTE SA!

Kapacita konferencie je obmedzená na 200 účastníkov, ubytovacie kapacity sú k dispozícii ešte v neďalekom Hoteli Riverside. Promokód na ubytovaciu zľavu dostanete v odpovedi na Vašu registráciu.