ALEF Distribution SK, s.r.o.

Základné informácie

ALEF Distribution SK predstavuje Cisco Webex – flexibilný a bezpečný online priestor pre vzdelávanie:

Pandémia nám ukázala možnosti ale aj nedostatky v distančnom online vzdelávaní. Cisco Webex v sebe kombinuje technológiu, ktorá umožňuje jednoducho, flexibilne a hlavne bezpečne spojiť používateľov telefónu, tabletu alebo počítača s celou triedou alebo skupinou tried. Praktické skúsenosti počas pandémie potvrdzujú zmysel pokračovať v zavádzaní moderných technológií do vzdelávacieho procesu a zároveň nepodceňovať kľúčové piliere ako sú napríklad flexibilita, bezpečnosť, jednoduchosť a adaptácia.
Spoločnosť ALEF Distribution SK podáva pomocnú ruku pripraviť plán na zavedenia do vzdelávacieho procesu.

Viac informácií: https://www.alef.com/sk/cisco-webex-vyucba-a-komunikacia-na-dialku.c-563.html#licencna-kalkulacka

Na konferencii Vám predstaví

Ponuka je určená pre všetky typy škôl a školských zariadení. Kombinácia výučby v triede, online a výučby zo záznamu umožňuje prispôsobiť sa rozvrhu študentov a rozšíriť flexibilitu učebných osnov. Personalizované, samostatné tempo a asynchrónna výučba zaistí pozornosť študentov a schopnosť učiť sa podľa individuálnych možností.

Na konferencii sa oboznámite s možnosťami ako transformovať učebňu pre potreby virtuálnej resp. hybridnej učebne s praktickou ukážkou. Na prezentáciu nadväzuje aj utorkový workshop Laboratórium kybernetickej bezpečnosti – edukačný program i komplexné riešenia pre zabezpečenie počítačovej siete (Lukáš BORDÁK, Vladimír ŠUJAN).

Ponukové listy na stiahnutie:

Michal Steffek, Team Leader Partner Sales
ALEF Distribution SK, s.r.o. | Galvaniho 17/C | 821 04 Bratislava 2 | SK
Mobile: +421903691837 | michal.steffek@alef.com
www.alef.com | training.alef.com | b2b.alef.com

Kde & kedy

• Kútik vystavovateľov je pre Vás k dispozícii v priestoroch, kde sa koná konferencia (po vstúpení do foyera hneď prvá miestnosť vpravo).
  • Je zaujímavou alternatívou pre všetkých, ktorí sa nezúčastnia na Valnom zhromaždení ASŠŠZ, bude k dispozícii aj počas prestávok.
  • Bude k dispozícii len v pondelok (27. 3. 2023) v čase od 11. 00 do 19. 00 h
  • Kontakty na všetkých vystavovateľov nájdete na tejto stránke aj po skončení konferencie.
  • Očakávame Vašu spätnú väzbu, aby sme vedeli, či s podobnou ponukou môžeme prísť aj o rok.

Email organizátora

info@sukromneskoly.sk

Stella Hanzelová

Miesto konania

Wellness Hotel Chopok ****

Demänovská dolina 20, Liptovský Mikuláš

Recepcia hotela

recepcia@hotelchopok.sk
Tel.: 00421 / 911 / 611 386
Tel.: 00421 / 917 / 394 510
Tel.: 00421 / 44 / 559 14 88

GPS súradnice

Decimal Degrees: N: 49.019817 E: 19.576896
Degrees, Minutes, Seconds 49°01´11.34″ N 19°34´36.83″ E
Degrees, Decimal Minutes 49°1.189´N 19°34.614´E
Universal Transverse Mercator 34U 395953.37 m E 5430634.33 m N

REGISTRUJTE SA!

Kapacita konferencie je obmedzená na 200 účastníkov, ubytovacie kapacity sú k dispozícii ešte v neďalekom Hoteli Riverside. Promokód na ubytovaciu zľavu dostanete v odpovedi na Vašu registráciu.